Кредит, Лизинг, Trade-in

Киев:
+38 (044) 383-11-80
+38 (044) 383-11-86
Львов:
+38 (032) 253-11-80
office@cento.com.ua


Компанія "Сенто Груп" не втомлюється дивувати широким вибором методів приобритения складської техніки. Ви можете придбати складську техніку відразу, взяти її в кредит або в лізинг. А також компанія предлогает нову послугу "Трейд- ін".

Trade-in сьогодні - добре знайома більшості власників автотранспорту, в тому числі і вилочних автонавантажувачів, схема заміни своєї техніки на нову. Ні для кого не секрет, що витрати на обслуговування з кожним роком експлуатації автонавантажувача збільшуються, так само як і можливість вимушених простоїв під час поточного ремонту. Trade-in дозволяє вирішити цю проблему легко і просто, т.к. в даному випадку не потрібно виділяти на покупку суму, еквівалентну вартості нового навантажувача.

При Trade-in Ви отримуєте одразу кілька вигод:

  • оновлення парку навантажувачів;
  • використання свого старого парку автонавантажувачів та електропгрузчіков як засіб платежу, незалежно від його стану;
  • економію грошових коштів;
  • інтенсифікацію виробництва за рахунок підвищення ефективності використання нових навантажувачів і зниження експлуатаційних витрат.

Отже, Trade in - це зручна і прогресивна форма придбання нового навантажувача.

Взяти навантажувач в лізинг - це оптимальне фінансове рішення для організацій і підприємців, для яких завтрашній день починається сьогодні і для яких розвиток бізнесу - це пріоритетне завдання.

За допомогою програми лізингу навантажувачів Ви можете вже сьогодні забезпечити свій бізнес сучасної та якісної складської технікою на доступних умовах!

Лізинг - швидке і доступне кожному підприємству фінансове рішення для розширення та оновлення парку перевантажувальної техніки!

Також, Вам надана можливість преобрести складську техніку в кредит !!!

За детальнішою інформацією звертайтеся до наших фахівців.

Ми готові обговорити умови проведення угоди Trade in, лізингу та кредиту по тел:

+380 (44) 383-11-86