Газ-Бензинові навантажувачі

Варто приділити увагу варіанту навантажувачі з газобензинових двигуном. Останні дані переконують у тому, що це техніка має в даний час найбільший діапазон застосовності. На світовому ринку вони займають 50% серед інших навантажувачів (з дизельним або електродвигуном). У Європі, вони знайшли досить вагому частку застосування, оскільки європейські підприємства люто борються за збереження екологічної чистоти середовища, а використання техніки зі змішаним типом двигуна відповідає їх високо поставленим завданням. Ймовірно, слід прислухатися до них ...

Модель газобензиновий навантажувачі невелика, з вантажопідйомністю до 5 тонн. Застосовуються побутові газові балони по 30 - 50 літрів. Заправка може виробляється приблизно раз на тиждень, якщо мати постійно по 4-8 балонів на кожну машину.

Переваг багато. У порівнянні з дизельним паливом, газ обходиться дешевше. Запасні частини для газ-бензинового агрегату меншої вартості.

Режим роботи газобензиновий навантажувачі дійсно безперебійний. Почнемо з того, що, якщо доводиться працювати при низьких температурах, то завести машину доцільніше на бензині, а після прогріву двигуна переключити її на газ. У випадку, коли газ витрачений, а робоча зміна повинна продовжуватися, можна знову переключитися з газу на бензин. Поки необхідно доїхати до заправної станції, або дочекатися підвозу запасного повного газового балона.

Повернемося до високої екологічності використання навантажувача даного типу. Газ-бензинові машини мають низький рівень вихлопних газів у порівнянні з дизельними. Тим самим підприємство не тільки дотримується гігієнічні вимоги, пропоновані до вантажів, але й піклується про здоров'я персоналу.

Природно, з точки зору екологічної безпеки, електронавантажувачі стоять на першому місці. Якщо робота в основному проходить у закритому і плоховентіліруемом приміщенні, цей вид техніки має більше переваг. Однак не варто забувати, що і до неї необхідно застосовувати підвищені вимоги при експлуатації. Потужність двигуна невелика, час роботи між заправками батарей обмежена, до того ж, підприємству необхідно облаштувати для цих машин зарядну кімнату, врахувати високе споживання електроенергії, не забути, що зміст кваліфікованих фахівців на обслуговування теж зажадає чималих витрат.


Газ-бензинові навантажувач і 1,0-2,0 т
.
 
              Газ-бензинові навантажувачі 2,0-4,0 т

Газ-бензинові навантажувачі більше 4.0 т.